Thursday, December 29, 2011

Jälle siin kolkas tagasi :D :(

Veetsin siis kaks imetoredat päva Tallinnas venna juures ,keda ma ikka päris kauaaega ei olnud näinud  :D .Esimene õhtu olime neljakesi Liina,Margo,Jüri ja pisikese nunnu Rico Rometiga.Vennanisega jõime Monte Cristo rumi esimest korda jõin seda ja päris hea oli ;) kolm koksi jõin ära aga ikka pähe ei hakanud :D sain ka ilusa kingituse aitäh :):)
Venna õpetas mulle pokerit ka aga noh mul ei jäänud midagi meelde :D ja uuno kaardi mängus sain ma ka muidugi koguaeg pähe ,aa ühe korra tegin vennale pähe ka vist :D:D
Teine päev . Vend läks hommikul tööle,siis olime vennanaise ja Ricoga kodus kuna väljas oli ikka mega külm ja tuul oli ka päris tugev :/ mõtlesime küll,et läheme linnapeale aga sellest ei tulnud midagi välja. Õhtul jõime vennanaisega punast head magusat veini ja vaatasime filmi :)
Täna tulin siis tagasi siia kolkasse :/ hea meelega ma jääksgi kuhugi kaugemale kõigest eemale ,kuna siin tulevad mälestused koguaeg meelde .
Igatsen teid juba tupsukesed !!!!!:)

Saturday, December 24, 2011

KÕIK KORDUS TAAS!

Miks ma nii loll ja pime olin?Kõik rääkisid mulle,et ta teeb sulle jälle haiget aga kahjuks või õnneks kõik läksgi nii:s Mu maailm oleks nagu kaks nädalat tagasi kokku varisenud .peale seda hakkas kõik alla mäge minema.MIKS?? Ma lihtsalt tahaks ta oma mõtetest välja saada aga see ei õnnestu mul.Vahepeal mulle tundub,et õnn polegi mulle mõeldud ....koguaeg teeb keegi haiget või lihtsalt mängib su tunnetega. Aga sellel kõigel on nüüdsest lõpp ma ei kavatsegi enam rohkem kannatada ,ma olen juba piisavalt haiget saanud ja kannatanud.Ma lihsalt ei tohi enam kedagi nii palju usaldada nagu ma teda usaldasin!Võibolla ühel päeval ta kahetseb seda kõike ,mida ta mulle teinud on!
Peale selle tundub mulle,et kallid sõbrad on hakanud mind tõrjuma .Me ei saa enam nii hästi läbi nagu kunagi.Äkki on asi minus või millesgi muus?Kes teab:(

Monday, June 13, 2011

VABADUS!

                                                                           LÕPUKS OMETI LÄBI!


  Lõpuks ometi sai siis see pikk,pikk esimene kursus edukalt lõpetatud.Enam ei pea varakul tõusma ,ega uimase peaga kooli minema nii hea ikka:DNüüd tuleb hakata suve nautima nii palju kui võimalik ja kõik halb unustada!
Täna tegime siis keemias ja ajaloos viimased tööd nagu alati ei olnud ma keemiaks õppinud ega ei oskanud seda tööd aga õnneks pani õps ikka mulle kolme ära:DTäna peale kooli tulin koju siis sõin natukene ,vaatasin telkut ja jäin magama ,põõnasin poole 8 välja .Aga alati suudavad inimesed mind ülesse ajada -.-
Nüüd istun raudselt terve öö läbi üleval see on kindel aga vahet pole ju nagunii ei pea homme kuhugi minema:D
Edu Tairi homme Tallinnas lõbutse ikka minu eest ka siis eksju!:)