Veetsin siis selle nv Tapal oma kulla-kalli Mari juures.
Sai naerda kaks päeva nii,et kõhulihased valutavad,jõime siidrit,muljetasime ,mis me teinud olime,klatsisime mehi ei tegelt asi ei olnud üldse nii hull asi oli veel hullem :D
Laupäeval magasime 12.00 ,siis ma hüppasin voodisse Mari kõrvale ja peksin ülesse ta ,käisime shoppamas,shoppasin omale retuusid ,tahtsin ka tuunikat aga kõik olid nii kallid ,et mul hakkas rahast kahju. Läksime koju tagasi,siis kuulasime muusikat,vahtisime telekat,tegime süüa hakkliha kastet ja kartulit päris nämma oli :D Mari tegi kastet ja mina keksides koorisn kartuleid :D need kaks päeva polnud ma üldse selline ,kui ma tavaliselt olen . Olin rõõmsameelne ja happy :D
Pidime ka inkat õppima aga alles siis avastasin selle,et kell oli nii palju ja me ei õppinudki inkat.Nüüd peab ennast kokku võtma ja õppima hakkama !
Pidime täna lauatama minema aga kahjuks andis Mari mehe auto ajud :D
Teiega oli tore kullakesed !
Millagi kordame jälle ,siis kui mul eksam tehtud on nii,et ikka hoidke pöidlaid mulle,et mul läheks hästi :)
Kallid olete !:))
Sunday, January 22, 2012
Tuesday, January 17, 2012
:))
Jah jälle kriban siia midagi ülepikaaja!:)
Hakkas jälle see kool,esimesed kaks nädalat on suht hästi läinud õnneks. Täna käisin juuksuris ,lõikasin juuksed lühikeseks ,hea olla kohe.Tsillisime Taistoga minu juures,reiditsesime ,vahtisime telkut,sõime. Täna saime teada,et 3 nädala pärast tuleb eksaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam ! Hoidke mulle siis pöidlaid ja varbaid :D Ma usun endasse ,et ma teen selle ära aga ma ei hakka midagi lootma ,läheb nii nagu minema peab.
Reedel Tapale Mari juurde teeme väikese ciidri õhtu,laupäeval shoppama ja pühapäeval lauatama :D esimest korda :D (Y)
Hakkas jälle see kool,esimesed kaks nädalat on suht hästi läinud õnneks. Täna käisin juuksuris ,lõikasin juuksed lühikeseks ,hea olla kohe.Tsillisime Taistoga minu juures,reiditsesime ,vahtisime telkut,sõime. Täna saime teada,et 3 nädala pärast tuleb eksaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam ! Hoidke mulle siis pöidlaid ja varbaid :D Ma usun endasse ,et ma teen selle ära aga ma ei hakka midagi lootma ,läheb nii nagu minema peab.
Reedel Tapale Mari juurde teeme väikese ciidri õhtu,laupäeval shoppama ja pühapäeval lauatama :D esimest korda :D (Y)
Saturday, January 7, 2012
06.01.2012
Eile käisin Vohnjas oma Tupsununnu juures.Läksin siis õhtul viimase bussiga ,kolmekesi nad mul vastas olid Jaan,Maarja,Ahti.Alguses läksime tuppa Maarja tegi mulle kohvi ,sõime nuudleid ja vaatasime seebikaid,siis oli lõpuks kell niikaugel,et hakkasime Maarja ema tööjuurde saatma.
Tee peal sai jutu aetud ,nalja teha aga krt mõned tropid autojuhid ei pannud üldse meid tähele,paras nad tagasi autokooli saata.Kui olime Maarja ema tööjuures ,siis istusime seal mingi 15 minutit ja seadsime sammud tagasi kodupoole.Tee peal ajasime Maarjaga juttu ,no loomulikult me klatsisime mehi taga :D sead ,mis sead noh aga mitte kõik ,teatud mehed ainult.No kui naised pidid ussid olema ,siis mehed on sead :D. Me ei viitsinud tuppa ka veel minna,siis jalutasime Vohnjas ringe ,istusime poe juures ja mõtlesime tulevikule,mis edasi saab?
Läksime tuppa kuna külm hakkas.Maarja tegi süüa ,super hästi oskab süüa teha :P . Mõtlesime siis ,et hakkame filmi vaatama aga sellest ei tulnud meil midagi välja.Mängisime kaarte muidugi sain mina koguaeg pähe ,ühe korra võitsin ka. Siis hakkas Maarja mulle ennustama aga vaevalt ,et midagi täide läheb.Aga kes teab äkki naeratab õnn meile ka.Kui olime ennustamise ära teinud läksime magama ja magasime kella 12.00 nii mõnus oli üle pikaaja niikaua magada :)Täna siis enne bussipeale tulekut olime väljas Kadi ja ta väikevennaga .Jube alles kus see poiss ropendab :D
Aga jah nüüd siis ma siin jälle olen kodus :/ Hakkan kooliks valmistuma :D jube kus see aeg ikka lendab.
Igatsen juba tibu!
Tee peal sai jutu aetud ,nalja teha aga krt mõned tropid autojuhid ei pannud üldse meid tähele,paras nad tagasi autokooli saata.Kui olime Maarja ema tööjuures ,siis istusime seal mingi 15 minutit ja seadsime sammud tagasi kodupoole.Tee peal ajasime Maarjaga juttu ,no loomulikult me klatsisime mehi taga :D sead ,mis sead noh aga mitte kõik ,teatud mehed ainult.No kui naised pidid ussid olema ,siis mehed on sead :D. Me ei viitsinud tuppa ka veel minna,siis jalutasime Vohnjas ringe ,istusime poe juures ja mõtlesime tulevikule,mis edasi saab?
Läksime tuppa kuna külm hakkas.Maarja tegi süüa ,super hästi oskab süüa teha :P . Mõtlesime siis ,et hakkame filmi vaatama aga sellest ei tulnud meil midagi välja.Mängisime kaarte muidugi sain mina koguaeg pähe ,ühe korra võitsin ka. Siis hakkas Maarja mulle ennustama aga vaevalt ,et midagi täide läheb.Aga kes teab äkki naeratab õnn meile ka.Kui olime ennustamise ära teinud läksime magama ja magasime kella 12.00 nii mõnus oli üle pikaaja niikaua magada :)Täna siis enne bussipeale tulekut olime väljas Kadi ja ta väikevennaga .Jube alles kus see poiss ropendab :D
Aga jah nüüd siis ma siin jälle olen kodus :/ Hakkan kooliks valmistuma :D jube kus see aeg ikka lendab.
Igatsen juba tibu!
Thursday, January 5, 2012
Hey hopsti :D :P
Ma tean,et ma pole siia väga ammu midagi kirjutanud,viimati kirjutasin jõulude aeg,kui ma istusin oma toas,kuulasin muusikat ja jõin veini.Aga see selleks.Oeh mul on nii palju kirjutada,et ei teagi millest alustada.
Okei ma alustan siis vanaasta õhtust.Läksin sõbrantsi juurde Arukülla,kõik oli alguses väga hea jõime shampat ja rääkisime niisama.Siis läksime maja ,sõime seal ja võtsime uue aasta vastu aga kui korteri jõudsime pöördus meie õhtu otsemasmõttes katastroofiks! Aga sellest ma pikemalt ei taha seletada,mis seal toimus .
Ohjah sai kaks päeva joodud,nüüd tuleb pikem vahe sisse kuna kool hakkab ja peab ennast kokku võtma,kuna eksam tulekul.Ma väga loodan,et ma teen selle kolmelegi ära ,väga loodan.Aga viimasel ajal ma loodan palju,mistõttu hakkavad minu lootused purunema.
Täna siis käisime Rakveres.Alguses käisime aknalaudu tellimas aga jah see summa oli meeletult kallis :( nii et peab teise firma otsima,kust tellida. Siis läksime aapteki sealt ostis ema vanaemale rohud ära ja õnneks saime uue vererõhu aparaadi TASUTA,mis on muidu meeletult kallis.Valus on vaadata seda,kuidas vanaema igapäevaga aina nõrgemaks jääb :s aga ma pean sisimas tugev olema ja seda talle ka näitama.Selveris ,kui olime nägin ma kedagi ,keda ma ei tahaks enam kunagi näha.Ma ei tea mis minuga juhtus mul hakkasid käed ja jalad üheaekselt värisema.Aga siis jõudis mulle kõik kohale ja nüüd ma olen tugevam,kui kunagi varem.
Homme näen ma lõpuks ometi oma kallist Moosipallikest:P Ma loodan,et keegi seda päeva ära ei riku :))
Pole ammu juba Vohnjas käinud ,tahaks neid kõiki kallistada seal juba :)
Lõpuks ometi saab Tiburulliga jalutada ,klatsida mehi taga :P:P
Kallid teile ja olge mõnusad edasi!(K)
Okei ma alustan siis vanaasta õhtust.Läksin sõbrantsi juurde Arukülla,kõik oli alguses väga hea jõime shampat ja rääkisime niisama.Siis läksime maja ,sõime seal ja võtsime uue aasta vastu aga kui korteri jõudsime pöördus meie õhtu otsemasmõttes katastroofiks! Aga sellest ma pikemalt ei taha seletada,mis seal toimus .
Ohjah sai kaks päeva joodud,nüüd tuleb pikem vahe sisse kuna kool hakkab ja peab ennast kokku võtma,kuna eksam tulekul.Ma väga loodan,et ma teen selle kolmelegi ära ,väga loodan.Aga viimasel ajal ma loodan palju,mistõttu hakkavad minu lootused purunema.
Täna siis käisime Rakveres.Alguses käisime aknalaudu tellimas aga jah see summa oli meeletult kallis :( nii et peab teise firma otsima,kust tellida. Siis läksime aapteki sealt ostis ema vanaemale rohud ära ja õnneks saime uue vererõhu aparaadi TASUTA,mis on muidu meeletult kallis.Valus on vaadata seda,kuidas vanaema igapäevaga aina nõrgemaks jääb :s aga ma pean sisimas tugev olema ja seda talle ka näitama.Selveris ,kui olime nägin ma kedagi ,keda ma ei tahaks enam kunagi näha.Ma ei tea mis minuga juhtus mul hakkasid käed ja jalad üheaekselt värisema.Aga siis jõudis mulle kõik kohale ja nüüd ma olen tugevam,kui kunagi varem.
Homme näen ma lõpuks ometi oma kallist Moosipallikest:P Ma loodan,et keegi seda päeva ära ei riku :))
Pole ammu juba Vohnjas käinud ,tahaks neid kõiki kallistada seal juba :)
Lõpuks ometi saab Tiburulliga jalutada ,klatsida mehi taga :P:P
Kallid teile ja olge mõnusad edasi!(K)
Subscribe to:
Posts (Atom)