Friday, March 2, 2012

Rahul!!

Vahepeal on nii palju asju juhtunud, et ma ei viitsi kõigest siia kirjutama hakkata ! On nii halba , kui ka head juhtunud aga olen kõigest ilusti üle saanud ja kõigega ilusti toime tulnud!

Eile oli inkas järeleksam kirjalik läks hästi aga suuline läks metsa aga , mis kõige tähtsam sain ma eksami läbi lõpuksometi !
Peaksin õnnelik olema aga miski teeb mu hinge kurvaks, mis asi seda ma ei tea isegi :/
Käisime täna Tairiga Altjal praktika kohta vaatamas . Saime muidu sinna praktikale aga peame veel klassijuhatajaga rääkima , kas ma võin juulis hakata praktikat tegema , kuna sellel naisel ei ole nii palju tööd anda meile , kui oleksime tahtnud koos minna.
Algul läksid kõik asjad allamäge aga ma loodan, et nüüd hakkavad asjad paremuse poole minema :)

Nii hea , et te mul alati olemas olete kullakesed ! :))

By :D