Monday, February 13, 2012

Midagi siis minust ! :D

100 tõde minu kohta

MIS OLI SINU:
1. Viimane jook –pisang
2. Viimane telefonikõne - greete
3. Viimane sõnum –arvo
4. Viimane laul, mida kuulasid – rihanna-We found love
5. Viimane kord kui nutsid – üleeile

KAS SA OLED KUNAGI:
6. Käinud kellegagi 2 korda – ei
7. Olnud suhtes petetud - jah , kahjuks nii kurb kui see ka ei ole!
8. Suudelnud kedagi & seda kahetsenud – jah
9. Kaotanud kellegi erilise – jah :(
10. Olnud depressioonis – jah
11. Olnud täis ja oksendanud – jah

JÄRJESTA 3 LEMMIKVÄRVI:
12. must
13. valge
14. roosa

EELMISEL AASTAL SA:
15. Said uusi sõpru – jah
16. Läksid kellegist lahku – korraks jah
17. Naersid seni kuni nutsid – vb tõesti aga ei mäleta
18. Kohtusid kellegagi, kes sind muutis – jah
19. Leidsid, kes su tõelised sõbrad on –jah( Maarja ja Mari :) nii kallid pliksid)
20. Leidsid, et keegi rääkis sinust – muidugi
21. Suudlesid kedagi oma Facebooki sõbralistist – jah

ÜLDINE:
22. Kui mitut inimest oma Facebooki sõbralistist tead ka päriselus - päris paljusid
23. Armastad oma perekonda – jah
24. Kas sul on lemmikloomi – kass ja koer
25. Kas sa tahad oma nime muuta- ei
26. Mida sa tegid oma eelmise sünnipäeva jaoks - jõin täis ennast
27. Mis kell sa täna üles ärkasid – 6:15
28. Mida sa tegid täna südaööl – mõtlesin ,et magan aga und ei saanud
29. Nimeta midagi, mida sa EI JÕUA ära oodata –Tibu Maarjaga kohtumist :/ pole nii ammu näinud teda
30. Viimane kord kui oma ema nägid – hetk tagasi nägin
31. Mis on üks asi, mida sa sooviksid oma elus muuta -et kõik hakkaks jälle hästi minema
32. Mida sa praegu kuulad - muusikat
33. Kas sa oled kunagi rääkinud inimesega kelle nimi on Tom – ei vist
34. Mis käib sulle praegu närvidele – nohu ja kurgu valu
35. Kõige külastatuim netilehekülg - facebook
36. Kus sa praegu olla tahaksid? -kuskil mõnusas soojas kohas
38. Suhte staatus –vallaline
39. Tähtkuju – sõnn
40. Mees või naine – naine
41. Silmade värv – rohekad/hallid
43. Telefoninumber – ei avalda! :D
44. Juuksevärv – blondid
45. Pikad või lühikesed – õlgadeni
46. Pikkus – 168 cm
47. Kas sulle meeldib keegi (romantiliselt) – vb
48. Mis sulle enda puhul meeldib –sõbralik,tore,abivalmis,hooliv plikatirts :D
49. Augustused – kõrvaaugud 3 tükki ja kunagi oli  nabaneedi auk ka.
51. Paremakäeline või vasakukäeline – paremakäeline
52. Esimene opp – pole olnud õnneks ühtegi!
53. Esimene augustamine -7 aastaselt
54. Kõige esimene parim sõbranna – Greete Kase
55. Kõige esimene poiss-/tüdruksõber – Taavo
56. Mis on su lemmik raamat – Videviku saaga kõik osad
57. Kes on su praegune parim sõber - Maarja ja Marianne :)
58. Esimene armumine – Poolteist aastat tagasi

PRAEGUSEL HETKEL:
59. Sööd – ei
60. Jood – ei
61. Mida kavatsed teha - varsti tuttu minna , jube väss on peal
62. Kuulad - musa
63.Ootad – reedet

SINU TULEVIK:
64. Tahad lapsi saada – ikka
65. Tahad abielluda – võimalik
66. Karjäär- maaturismiteenindaja vb kunagi , kui järgmine aasta kutseka lõpetan :)


MIS ON PAREM:
67. Huuled või silmad – silmad
68. Kallistused või suudlused – kallistused
69. Pikem või lühem – pikem
70. Vanem või noorem – vanem
71. Romantiline või spontaanne – romantiline
72. Ilus kõht või ilusad käed –ilus kõht
73. Hooliv või lärmakas – hooliv
74. Kohting või suhe – suhe
75. Pahanduste otsija või kahtleja – kahtleja

KAS SA OLED KUNAGI:
76. Suudelnud võõrast – jah
77. Joonud kanget alkoholi – jah
78. Kaotanud kontaktläätsed/prillid – ei
79. Seksinud esimesel kohtingul –ei
80. Murdnud kellegi südame – vb
81. Olnud murtud südamega – jah
82. Olnud arreteeritud – ei
83. Andnud kellelegi korvi –jah
84. Nutnud kui keegi suri – jah
85. Amunud sõpra – ei
86. Endasse – jah
87. Imedesse – jah
88. Armumisse esimesel kohtumisel – ei
89. Taevasse – jah
90. Jõuluvanasse – ei
91. Suudlusesse esimesel kohtingul – jah
92. Inglitesse –jah


VASTA AUSALT:
93. On sul kunagi olnud korraga rohkem kui 1 poiss/tüdruk -ei
94. Oled sa teinud midagi keelatut – ikka :D
96. Oled sa kedagi petnud(suhtes) – ei
97. Kui sa suudaksid minna ajas tagasi, siis kui kaugele sa läheksid ja miks – siis kui olin oma poisiga koos , peale seda on hakanud kõik allamäge minema , kui lahku läksime
98. Kui sa saaksid valida ühe päeva sellest aastast ja selle uuesti läbi elada, siis mis päev see oleks – ei oska öeldagi
99. Kas sa kardad kellessegi teisse armuda – hetkel jah

Tuesday, February 7, 2012

NÄRVIPINGE!!!!!

Täna oli siis Inglise keele eksam!
Öösel magada ei saanud iga 2 tunni tagant vaatasin kella,tahtsin,et see eksam saaks juba tehtud!
Kell 9 hakkas kirjalik eksam ....saime eksami kätte ,hakkasin tegema ei olnudki nii hull,kui ma arvasin.
Kui kirjalikuga saime ühele poole ,siis oli paus mingi pool tunnikest ja hakkas suuline.
Mina ja siis mu kaks toredat klassiõde läksime esimestena sisse,saime 10 minutit ,et endale märkmeid teha.
Mina vastasin viimasena....see kõik läks OTSEMASMÕTTES metsa ,mul oli jube närvipinge peal,värisesin,kõik läks sassi. Nii kui uksest välja sain ,tulid mul pisarad silma ,ma värisesin ülekere ,ma ei saanud aru mis minuga toimub,kuidas sai järsku kõik otsemasmõttes untsu minna. Ma sain teema ,mida ma oskasin,aga järsku oleks keegi nagu mu mälutühjendanud :s
Nüüd istun siin 2 tunnise peavaluga jube....millal ma sellest pingest lahti saan? Millal minuga midagi head hakkab juhtuma?
Aga ma ei kaota lootust ,püüan olla positiivne ja elada üks päev korraga ! :)
Aitähhh kullakesed,kes te mulle pöialt hoiate ja mind toetate! 
See läheb mulle väga korda ja teeb meele rõõmsaks!:)


PÄIKEST!