Täna oli siis Inglise keele eksam!
Öösel magada ei saanud iga 2 tunni tagant vaatasin kella,tahtsin,et see eksam saaks juba tehtud!
Kell 9 hakkas kirjalik eksam ....saime eksami kätte ,hakkasin tegema ei olnudki nii hull,kui ma arvasin.
Kui kirjalikuga saime ühele poole ,siis oli paus mingi pool tunnikest ja hakkas suuline.
Mina ja siis mu kaks toredat klassiõde läksime esimestena sisse,saime 10 minutit ,et endale märkmeid teha.
Mina vastasin viimasena....see kõik läks OTSEMASMÕTTES metsa ,mul oli jube närvipinge peal,värisesin,kõik läks sassi. Nii kui uksest välja sain ,tulid mul pisarad silma ,ma värisesin ülekere ,ma ei saanud aru mis minuga toimub,kuidas sai järsku kõik otsemasmõttes untsu minna. Ma sain teema ,mida ma oskasin,aga järsku oleks keegi nagu mu mälutühjendanud :s
Nüüd istun siin 2 tunnise peavaluga jube....millal ma sellest pingest lahti saan? Millal minuga midagi head hakkab juhtuma?
Aga ma ei kaota lootust ,püüan olla positiivne ja elada üks päev korraga ! :)
Aitähhh kullakesed,kes te mulle pöialt hoiate ja mind toetate!
See läheb mulle väga korda ja teeb meele rõõmsaks!:)
PÄIKEST!
No comments:
Post a Comment