Sunday, January 22, 2012

Nv :)

Veetsin siis selle nv Tapal oma kulla-kalli Mari juures.
Sai naerda kaks päeva nii,et kõhulihased valutavad,jõime siidrit,muljetasime ,mis me teinud olime,klatsisime mehi ei tegelt asi ei olnud üldse nii hull asi oli veel hullem :D
Laupäeval magasime 12.00 ,siis ma hüppasin voodisse Mari kõrvale ja peksin ülesse ta ,käisime shoppamas,shoppasin omale retuusid ,tahtsin ka tuunikat aga kõik olid nii kallid ,et mul hakkas rahast kahju. Läksime koju tagasi,siis kuulasime muusikat,vahtisime telekat,tegime süüa hakkliha kastet ja kartulit päris nämma oli :D Mari tegi kastet ja mina keksides koorisn kartuleid :D need kaks päeva polnud ma üldse selline ,kui ma tavaliselt olen . Olin rõõmsameelne ja happy :D
Pidime ka inkat õppima aga alles siis avastasin selle,et kell oli nii palju ja me ei õppinudki inkat.Nüüd peab ennast kokku võtma ja õppima hakkama !
Pidime täna lauatama minema aga kahjuks andis Mari mehe auto ajud :D
Teiega oli tore kullakesed !
Millagi kordame jälle ,siis kui mul eksam tehtud on nii,et ikka hoidke pöidlaid mulle,et mul läheks hästi :)
Kallid olete !:))

No comments:

Post a Comment