Tuesday, January 17, 2012

:))

Jah jälle kriban siia midagi ülepikaaja!:)
Hakkas jälle see kool,esimesed kaks nädalat on suht hästi läinud õnneks. Täna käisin juuksuris ,lõikasin juuksed lühikeseks ,hea olla kohe.Tsillisime Taistoga minu juures,reiditsesime ,vahtisime telkut,sõime. Täna saime teada,et 3 nädala pärast tuleb eksaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam ! Hoidke mulle siis pöidlaid ja varbaid :D Ma usun endasse ,et ma teen selle ära aga ma ei hakka midagi lootma ,läheb nii nagu minema peab.
 Reedel Tapale Mari juurde teeme väikese ciidri õhtu,laupäeval shoppama ja pühapäeval lauatama :D esimest korda :D (Y)

No comments:

Post a Comment