Saturday, January 7, 2012

06.01.2012

Eile käisin Vohnjas oma Tupsununnu juures.Läksin siis õhtul viimase bussiga ,kolmekesi nad mul vastas olid Jaan,Maarja,Ahti.Alguses läksime tuppa Maarja tegi mulle kohvi ,sõime nuudleid ja vaatasime seebikaid,siis oli lõpuks kell niikaugel,et hakkasime Maarja ema tööjuurde saatma.
Tee peal sai jutu aetud ,nalja teha aga krt mõned tropid autojuhid ei pannud üldse meid tähele,paras nad tagasi autokooli saata.Kui olime Maarja ema tööjuures ,siis istusime seal mingi 15 minutit ja seadsime sammud tagasi kodupoole.Tee peal ajasime Maarjaga juttu ,no loomulikult me klatsisime mehi taga :D sead ,mis sead noh aga mitte kõik ,teatud mehed ainult.No kui naised pidid ussid olema ,siis mehed on sead :D. Me ei viitsinud tuppa ka veel minna,siis jalutasime Vohnjas ringe ,istusime poe juures ja mõtlesime tulevikule,mis edasi saab?
Läksime tuppa kuna külm hakkas.Maarja tegi süüa ,super hästi oskab süüa teha :P . Mõtlesime siis ,et hakkame filmi vaatama aga sellest ei tulnud meil midagi välja.Mängisime kaarte muidugi sain mina koguaeg pähe ,ühe korra võitsin ka. Siis hakkas Maarja mulle ennustama aga vaevalt ,et midagi täide läheb.Aga kes teab äkki naeratab õnn meile ka.Kui olime ennustamise ära teinud läksime magama ja magasime kella 12.00 nii mõnus oli üle pikaaja niikaua magada :)Täna siis enne bussipeale tulekut olime väljas Kadi ja ta väikevennaga .Jube alles kus see poiss ropendab :D
Aga jah nüüd siis ma siin jälle olen kodus :/ Hakkan kooliks valmistuma :D jube kus see aeg ikka lendab.
Igatsen juba tibu!

No comments:

Post a Comment